Buradasınız

ÖZGEÇMİŞ

Şehime Gül Gözen Özgeçmiş
1972 İzmir doğumluyum . Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden 1993 yılında mezun olduktan sonra uzun yıllar özel sektördeki firmalarda; Pazarlama, Ürün, Marka Yöneticisi ve danışmanı olarak çalıştım Reklam ajanslarında, müşteri ilişkileri ve ajans yönetiminde görev aldım.2009 yılında Ege Üniversitesi Reklamcılık Bölümünde Yüksek Lisans yaptım. 

2011’de Yaşam Koçluğu eğitimi alarak hayatımda farklı bir sayfa açtım .Sonrasında da koçluğu destekleyecek koçluk araçları ile ilgili çeşitli eğitimlere katıldım. 
Spiritüalizme duyduğum merak beni bu konuda daha çok okuyup araştırmaya teşvik etti. İnsan hikayelerini sevdiğim için psikolojiye, sosyolojiye, felsefeye merakım vardı. Tasavvuf felsefesini okuyarak yola çıktığım süreçte Krishnamurti’nin, Dalai Lama’nın Buddha’nın felsefesinden etkilendim. 
Maya Şamanı Ayşe Nilgün Arıt ile tanışmam ve Temel Şaman Eğitimi ve Şamanizm pratikleri hayata bakış açımı ve yaşama biçimimi tamamen değiştirdi. Eğitim sürecim hala devam etmektedir. 

Hayatımın dönüm noktalarında, yardım aldığım ve yaşadığım tüm süreçleri harmanlayarak aktarmak ve herkesin kendi potansiyelini ortaya çıkarması için bireysel seanslar ve atölyelerle paylaşmak niyetiyle yola çıktım. İstedim ki farkındalığımız artsın. Kendimize, yapabilirliğimize, gücümüze, inanalım. Hepimiz kendi içimizdeki o bir’liği, gücü, tanrısallığı hatırlayalım. 
İnsanların, yargılamadan, kendilerini sınırlarının içine hapsetmeden, endişe ve kaygıdan uzak, tüm potansiyellerini bütünün hayrına paylaştığını hayal ettim. Sanırım dünyamız, birbirine zarar vermek yerine destekleyen ve tüm hayatı onurlandıran daha yaşanılası bir yer olurdu.

Rezervasyon Formu