Buradasınız

KENDİ YOLUNU KENDİN AÇMAN, HAYALİNİ GERÇEK KILMAN, 
SANA VERİLEN HEDİYEYİ BİZİMLE PAYLAŞMAN İÇİN…
Hangi işte çalıştığının, ne kazandığının, ne okuduğunun, evli mi bekar mı olduğunun, aslında hiçbir önemi yok. Sen kendinle bağlantı kurup istediğin yolda gidiyor musun? Bunu bana hayat boyu dışarıdan soran olmadı .
Büyürken nasıl yaşanması gerektiğini anlatan bir okul yok. Aslında bunun tek bir tarifi de... Bir kılavuz var o da kendimiziz. Onu ne kadar iyi tanırsak onunla ne kadar çok irtibatta kalırsak hayatı algılayış ve yaşayış şeklimiz de o kadar değişiyor. Hislerimiz, düşüncelerimiz, sezgilerimiz, hayattan duyumsadıklarımız rehberlik ediyor. 
Ailelerimizin yaptıklarını heves ettiklerimizi tekrarlayarak yola başlıyoruz. İlk başta taklit ediyoruz .Bu durum hayat boyu da sürebilir ve biz kendimizi bir kenarda unutup asla görmeyebiliriz. Şu hayatı yaşamak için geliyorsun ancak kendini ıskalayarak gidebilirsin. Bunu da hayatın oyunculuğuna veriyorumJ 
“Kendine Yol Açmak” kendi elimden tutup hayatın içine kendimi buyur ettiğim bir süreç. 
Taklit etmeyi sürdürseydim iç sesimi dinlemeseydim bu yolu hiç fark etmeyebilirdim. Kendimi gözlemleyerek korkularımın endişelerimle birlikte kalbimin sesine kulak vererek, yol adım. Fark ettim ki yalnız değilimJ hem insanlarla hem benimle birlikte var olan her şeyle kozmik bağlarla bağlıyım ve her şeyle birlikte bir bütünüm. 
Kendimi bulma niyetiyle yola çıktığım süreçte koçluk teknikleri enerji çalışmaları ve Şamanizm ile tanıştım. Bir kalbimin olduğunu hatırlamam kendime dönmem ve bütünle birliğimin farkına varmam da bu süreçte oldu. Maya Şamanı Ayşe Nilgün Arıt Hocamın rehberliği ve desteği bana ışık oldu. 
Aslında gidilmesi gereken tek nokta kendi merkezimdi. Dışarıdaki gürültüden uzaklaşıp kendi içime dönerek yola başladım. Dünyayla, insanlarla,kurduğum ilişkilerim bana yol gösterdi hala da gösteriyor.
Ben bir aktarıcıyım, bu çalışmaları, kendi istediğin yolda samimiyetle ve dostlukla ilerleyebilmen hayalini yaratman, içindeki potansiyeli ortaya koymanı için yaşadığım süreçlerden derledim.

Rezervasyon Formu