Buradasınız

Kendi yaşadıklarımızın yaratıcısıyız. 
Yolumuzu açmak için hayatımıza nelerin yansıdığına bir bakalım! Hayallerimizi niyetlerimizi gerçekleştirebiliyor muyuz? Odaklandığımız nokta niyetimizi gerçekleştirmemize yardımcı mı yoksa vazgeçmemize mi sebep oluyor?
Her şeyin kendine ait bir enerji alanı var. Kendi enerji alanımızın farkına varmak, kendi merkezimizde kalarak çakralarımızı ,enerji alanımızı aktif hale getirmek bizi çevreleyen gürültünün (endişenin, yargının, onayın) dışında kalmak, kalbimiz ile zihnimizin sesini dengelemek, bizim ait olduğumuz bütün ile bağlantı kurmamızı sağlayacaktır.
Kendi yolumuza açılan kapı, tüm yolların kesiştiği benliğimizde saklı .İzin verelim kapı açılsın içeriye birlik neşe, sevgi ve yaratım aksın. 
Amacı : Atölyelerdeki çalışmalar kalbimizle zihnimizi dengelememize ruhumuzun sesini duymamıza , enerji alanımızı genişletmemize dolayısı ile niyetlerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olur. 
Ben bunu kalbimizde saklı duran bir gül tohumuna benzetiyorum. Bütünlük içinde büyür filizlenir naif bir başkaldırı ile toprağı delip aydınlığa, güneşe kavuşur, açtığın da diğer tohumlara can verir. Bu kendi gücümüze ve birliğimize doğru çıkılan bir yolculuktur.
Kendi içimizdeki tohumu uyandırıp potansiyelimizi ortaya koyup paylaştığımız da bizimle birlikte var olan her şeyin kendini gerçekleştirmesine yol açmış oluruz.
Bu çalışmalar da çeşitli pozitif psikoloji motivasyon ve koçluk tekniklerinin yanı sıra oyunlar, ve meditasyon teknikleri kullanılmaktadır.

Yaş Aralığı:18-65+…(Kadın+Erkek)
Çalışma Şekli : Her Modül 3 saat sürmektedir 
Maximum 8 kişilik kapalı butik gruplar ile I.MODÜL / Niyet ve Odak

a. Niyetim nerede Odağım nerede?
b. Sosyal Atom
c. İçimizdeki sesler 
d. Kendi merkezimde kalmak gül ile çalışmak ve kelimelerden bir platform oluşturmak
II.MODÜL / İçimdeki Savaşçı
a. İçimdeki Savaşçı
b. İlişkilerim ve Yansımalarım
c.Eril dişil dengelemesi için meditasyon çalışması


III: MODÜL/ Hayalleri Gerçekleştirmek 
a. Gölgem ve Işığım
b. Yaşam Dersleri /Rehberlerimiz
c. Meditasyonlar

IV. MODÜL/ Kutsal Kalbe Geri Dönüş
a. Hayaltımıza yönveren duygu odaları 
b. Kalbe Yolculuk 
c. Ruhu kalbe bağlamak, nakşetmek

Rezervasyon Formu