Buradasınız

Kendi ruhuna bir teleskopla baktı. Düzensiz gibi görülenleri gördü ve güzel yıldız kümeleri gibi gösterdi ve bilincine dünyaların içinde gizli dünyalar kattı.” Carl Gustav Jung
Hayatımızda bazı şeyler istediğimiz gibi gitmiyor olabilir; İlişkilerimiz de, işimiz de, evimiz de … Aynı olaylar dizisini tekrar tekrar yaşıyoruzdur ve anlam veremeyiz. Ben bunu sarıp sarıp aynı filmin senaryosunu tekrar oynamaya benzetiyorum. Oyuncular değişse de bizim farkındalığımız artıp kendi yapı taşlarımızı değiştirene kadar yaşananlar aynı kalıyor. Üzerimizde yılların tortusu birikiyor. Kendimizi tortunun altında unutuyoruz! 
Oysa ki her şeyin merkezinde olduğumuzu hatırladığımızda , hayatımıza istediklerimizle devam edip gereksiz yük yapan duygu ve düşünce kalıplarını bıraktığımız da hayalini kurduğumuz hayatın kapısını açmak mümkün.
Ben 35 yaşından sonra gerçekten kendi içimde var olan potansiyellerle tanıştım. Hep orada durduklarına dair bir hissim vardı ancak üstlerindeki örtüyü kaldırmak için dışarısı ile uğraşmayı bırakıp kendi içime dönmem gerekti. 
Önümde iki seçenek vardı ,kulağımın üstüne yatıp aynı hayata aynı şeyleri yaparak ve sürekli şikayet ederek, dönüşümden kaçmak ya da içimdeki savaşçıyı ortaya çıkarmak. Ben ikinciyi seçtim.
Bu seçimi yaptığım da hayatımı kolaylaştıran çeşitli teknikleri öğrendim. 
Niyetim; öğrendiğim teknikleri ve dönüşüm araçlarını gitmek istediğiniz yol boyunca sizlerle paylaşmak. kendinize ait bir güç platformu oluşturarak yola oradan daha güçlü net ve emin adımlarla devam etmenizi sağlamak.  

Her seans 45 dakika ile 1 saat arasındadır

Başlangıç 4 seanstır haftada bir kez görüşme yapılır isteğe göre 12 seansa kadar uzatılabilir.

Rezervasyon Formu